Blog o tom, ako sa postarať o zdravie svojej rodiny prírodnou cestou

Kto som?

13 rokov sa úspešne starám o zdravie svojej rodiny a rodín svojich klientov pomocou správnej životosprávy a východnej medicíny. Sprevádzam ich na ceste za zdravím, aby si mohli užívať spoločné chvíle v kruhu svojich najbližších v radosti a bez starostí.

Napísala som knihu

Ako sa postarať o zdravie rodiny

Čo sa v tejto knihe dozviete?

  • Aký typ ste a na základe výsledku, ako by ste sa mali stravovať  -  viac sa spoznáte a budete vedieť, ktoré potraviny sú pre vás vhodné
  • Ako sa postarať o zdravie svoje a svojich detí na všetkých 3 úrovniach – fyzickej, energetickej a mentálnej - až keď získate rovnováhu na všetkých týchto úrovniach, získate aj zdravie. Zdravie = rovnováha.
  • Podrobný popis 2 základných metód ozdravenia, ktoré sú rokmi overené v mojej rodine aj v rodinách mojich klientov.
  • „Kuchárku“, kde si nájdete zdravotný problém, ktorý niekoho z vašej rodiny trápi a následne recept, ako tento problém zvládnuť. To vám dodá istotu pri riešení zdravotných problémov.

Pri každej diagnóze je jej stručný popis, ako jej predchádzať, ako ju liečiť, keď už prepukne, aké bylinky sú vhodné a príčinu na mentálnej úrovni s následnou liečivou mantrou. Každý si môže vybrať, aká metóda mu v tej chvíli vyhovuje.

Váš život bude jednoduchší a radostnejší, keď pochopíte, od čoho závisí zdravie vašej rodiny.

Kniha je veľmi obsažná, sú tam informácie, ktoré dávajú zmysel. Pri čítaní akoby sa zastavil čas a priestor. Viem, že chcem vedieť viac a táto kniha mi otvorila priestor, o ktorom som netušila, že je, ale cítim, že existuje a chcem sa doň dostať. Dáva mi zmysel, starať sa o seba, o svoje zdravie a zdravie svojej rodiny a Tatiankine rady mi dávajú motiváciu. Keď si človek pripustí, že veci sa dajú zmeniť, je to prvý krok k lepšiemu životu, k objaveniu svojho JA.

Anna PappSales Manager

Tento e-book ma oslovil. Sama sa zaoberám tým, že sa snažím nepoužívať žiadne chemikálie v strave, ale nemôžem to úplne nazvať zdravým životným štýlom. Čo sa mi na e-booku páči, že si môžem vybrať iba problém, ktorý ma trápi, nemusím sa zaoberať niečím, čo ma nezaujíma. Pre mňa to boli detské alergie. Našla som tam presne krok po kroku, čo robila Tatiana so svojimi deťmi a začala som to aplikovať na mojich. Verím, že tieto kroky povedú ku zlepšeniu, verím totiž prírode a našim telám.

Mgr.Zuzana Walshpodnikateľka na poli vzdelávania, www.walsh.sk

Pútavé, zaujímavé čítanie o tom, ako zmeniť zlé návyky, celkový životný štýl a cítiť sa lepšie a zdravšie! Uplatním to aj v praxi, pri deťoch, o ktoré sa starám. Vrelo odporúčam...

Katarína Baloghováprofesionálna opatrovateľka detí

Moje články

Pred 4 rokmi som začala v noci zle spávať, uprostred noci som sa zobudila, išla na záchod…
Tento recept je veľmi vhodný, ak vás trápi predmenštruačný syndróm, mešká, či vynecháva menštruácia, tiež po 40-ke,…
15.11. – 14.2. – OBDOBIE VODY Aktívne orgány: obličky, močový mechúr Obličky sú zodpovedné za stav našich…

Kontakt

Telefón

+421 911 293 191

E-mail

tatiana@banasova.sk

Facebook

Radosť zo zdravej rodiny