S týmto trafíte klinček po hlavičke, či zásah do čierneho, ako sa hovorí.

Pred rokom, keď sa začali zvyšovať ceny, tak sme s manželom vedeli, že peniaze postupne budú strácať svoju hodnotu a rozmýšľali sme, do čoho investovať, aby sa tá hodnota ako tak zachovala.

A keďže vieme, že zdravie je to najdôležitejšie a zároveň v rebríčku najčastejších úmrtí v našich končinách sú srdcovocievne ochorenia, rozhodli sme sa pre prístroj Bemer, ktorý zlepšuje vazomotoriku aj tých najjemnejších ciev v našom tele. Funguje to totiž tak, že keď máme stres, centrálny nervový systém posiela krv do nadobličiek, kde sa vylučuje adrenalín alebo do mozgu, kde tuho premýšľame, ako danú situáciu zvládnuť a ignoruje vtedy  periférie. Preto pri tréme bývajú napríklad studené ruky či studené nohy. Keď dochádza k horšiemu prekrveniu určitých častí tela, vznikajú blokády, z blokád vzniká bolesť a neskôr aj závažnejšie choroby. Objem našich ciev a žíl by poňal až 25 litrov krvi, ale nám koluje iba 5-6 litrov (podľa hmotnosti), preto musí centrálny nervový systém stále kalkulovať, kde je krv, resp. okysličenie najpotrebnejšie.

My tento prístroj používame už rok a veru máme lepšie výsledky cievnej diagnostiky (môj vek ciev bol 38 rokov, potom 19 rokov, manžel sa dostal zo 42 rokov na 35 rokov  – to je taký najmarkantnejší ukazateľ). Maminke to pomohlo so spánkom, jednému klientovi na dnu, ten si ten prístroj kúpil aj domov. Je tam totiž spánkový režim, čo je veľmi efektívne, lebo behom 3 mesiacov pravidelného používania to zregeneruje cievy.

Pozrite si aj ďalšie skúsenosti užívateľov

Pre koho môže byť tento prístroj prospešný?

Indikácie:

Športovci

Pre dodanie energie
Žiť vedome a pozorne, mať radosť z pohybu, lepšie spať

Život bez bolesti
 

 Zásady pri používaní prístroja BEMER, ale aj celkovo pre zdravý život :-):

  • nutné dodržiavanie pitného režimu 2-3 l tekutín

Do 2-3 l tekutín v tomto prípade nezarátavame čaje, vody s prídavkom cukru, kávu.

Najlepšie je neperlivá voda, ovocné a zeleninové šťavy.

  • jesť dostatok ovocia a zeleniny cez deň. 

Neodporúčam ale jesť 5 – 6 hodín pred spánkom surovú zeleninu a ovocie – spôsobuje problémy s prekyslením organizmu.

Ak by ste si chceli prístroj vyskúšať, môžete sa ku mne objednať, napíšte na tatiana@banasova.sk, vieme sa dohodnúť aj na prenájme prístroja. Ale najvýhodnejšie je si prístroj kúpiť, ja vás naučím ho aj používať, absolvujete u mňa školenie 🙂

Tento rok prišiel Bemer s novinkou , tá sa mi veľmi páči :-), určite ju ocenia všetky ženy pri pravidelnom používaní :-).

Zaujalo vás to? Chceli by ste mať takýto nástroj pre zlepšenia zdravia doma? Píšte na tatiana@banasova.sk.

Tatiana Banášová
Úspešne sa starám o zdravie svojej rodiny a rodín svojich klientov pomocou správnej životosprávy a východnej medicíny. Sprevádzam ich na ceste za zdravím, aby si mohli užívať spoločné chvíle v kruhu svojich najbližších v radosti a bez starostí. Môj príbeh si môžete prečítať tu
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov.