Vedomé milovanie

To je to, o čo sa všetci snažíme, o čo nám ide.
Kedysi boli MUŽ a ŽENA jednou Dušou. Jedného dňa sa však táto Duša rozdvojila.

Spočiatku si MUŽ pochvaľoval svoje zacielenie na výkon a výsledok, svoju logiku a Rozum.
Aj ŽENA si myslela, že sa jej bude lepšie žiť vo svojom plynutí, so svojou intuíciou a tvorivosťou. Po čase však zistila, že sa nejak rozteká ako rieka bez brehov, lebo nič neurčuje jej smer, a tak stráca silu.
Taktiež MUŽ zistil, že je vyčerpaný neustálym bojom a súťažením, a že často robí chybné rozhodnutia, keďže mu chýbala intuícia.
A tak začali hľadať jeden druhého. A toto hľadanie trvá do dnešného dňa. Len spolu – MUŽ a ŽENA – dosiahnu JEDNOTU. Keď nájdeme svoju spriaznenú Dušu, pri pohľade do očí máme pocit, že sa poznáme odjakživa…
Ak máte doma takéhoto partnera, vážte si to a udržuje to vedomé napojenie. Vypnite TV, PC, mobil a venujte si maximálnu pozornosť. Dotýkajte sa 50x za deň – objatie, letmý dotyk, bozk na rozlúčku, privítanie. 3x za deň sa partnera spýtajte Ako sa cíti (ako sa vyspal, či je šťastný…).

Potom príde napojenie a láska o akej ste snívali.
Proste len tak spolu buďte, bez akéhokoľvek očakávania, dívajte sa do očí, synchronizujte dýchanie. Budete prekvapení, aké uspokojenie vám to prinesie.

Ako sa aj inými metódami postarať o svoje zdravie, sa môžete dozvedieť v e-booku Ako sa postarať o zdravie rodiny.

Tatiana Banášová
Úspešne sa starám o zdravie svojej rodiny a rodín svojich klientov pomocou správnej životosprávy a východnej medicíny. Sprevádzam ich na ceste za zdravím, aby si mohli užívať spoločné chvíle v kruhu svojich najbližších v radosti a bez starostí. Môj príbeh si môžete prečítať tu
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov.