Doktrína znamení

Úžasný pohľad do minulosti civilizácií bol potvrdený modernou vedou o výžive. Ukazuje sa, že to, čo bolo raz nazvané „Doktrína znamení“, bolo neuveriteľne správne.  Potvrdzuje sa, že každá potrava má vzhľad, ktorým sa podobá na telesný orgán alebo psychologickú funkciu a tento vzor 

sa chová ako signál alebo znamenie aký úžitok z potravy má  konzument.

Plátok mrkvy vyzerá ako ľudské oko. Zrenička, dúhovka a lúčovité linky vyzerajú ako ľudské oko…a  naozaj dnešná veda dokazuje, že mrkva zvyšuje cirkuláciu krvi  v oku a funkciu očí.
Rajčina, má štyri komory a je červená. Srdce je červené a má štyri komory.  Všetky výskumy dokazujú, že rajčiny sú naozaj pravá potrava pre srdce a krv.
Hrozná visia v zhluku, ktorý má tvar srdca. Každé hrozno vyzerá ako krvná bunka a všetky dnešné výskumy ukazujú, že hrozná sú nesmierne vitalizujúce potrava pre srdce a krv.

Vlašský orech vyzerá ako malý mozog, s ľavou a pravou hemisférou,vyššie  veľký mozog a nižšie malý mozog. Dokonca brázdy a záhyby  sú na orechu ako na mozgovej kôre. My už teraz vieme, že orechy pomáhajú rozvíjať vyše 3 tucty neurotrasmitérov pre fungovanie mozgu.

Fazuľa   vlastne uzdravuje a pomáha udržovať funkciu ľadvín, a skutočne,  semená vyzerajú ako ľadviny ľudí.

 
Zeler, rebarbora a pod. rastliny vyzerajú ako kosti. Táto potrava cielene posilňuje kostí, obsahuje 23 % sodíka. Ak nemáš dostatok sodíka v tvojej strave, telo ho ťahá z kostí a tým ich oslabuje. Táto potrava doplňuje a zásobuje  kostru tela.
 
Baklažán, avokádo a hruška sú zamerané na zdravie a funkciu maternice a krčka maternice . tiež vyzerajú ako tieto orgány. Dnešné výskumy ukazujú, že keď ženy konzumujú 1 avokádo týždenne, vyrovnáva to hormóny a pôsobí ako prevencia rakoviny krčku maternice.  A aké je to dômyselné? … trvá 9 mesiacoc než z kvetu avokáda narastie zrelý plod. Obsahuje 14 000  nutričných chemických zložiek v každej týchto plodov (moderná veda zatiaľ preskúmala a pomenovala 141).
Figy sú plné semien a visia v dvojiciach, keď rastú. Figy zvyšujú  pohyblivosť mužských spermií a zvyšujú počet spermií, taktiež pomáhajú prekonať mužskú sterilitu.
 Sladké zemiaky vyzerajú ako pankreas a skutočne vďaka svojmu inulínu znižujú glykemický index pri diabete.

Olivy asistujú  zdraviu a funkcii vaječníkov. 

 

Grepfruity, pomaranče a iné citrusové plody vyzerajú ako mliečne žľazy a vlastne podporujú zdravie prsníkov a pohyb lymfy do prsníkov a z prsníkov.

Cibuľa vyzerá ako telesné bunky. Dnešný výskum ukazuje, že cibuľa pomáha  odstraňovať odpad zo všetkých telesných buniek. Dokonca vyvoláva slzenie, ktoré 
vyplavuje epitelové vrstvy z očí.

Banány, uhorky a cukiny a iné podobné plody sú zamerané na veľkosť a silu mužských pohlavných orgánov. Je to pravda!
 
Arašidy majú nesmierny účinok na semenníky a sexuálne libido. Arašidy boli zakázané ako potrava pre mužov v kláštoroch počas stradoveku.  Mnoho ľudí si neuvedomuje, že arginín, hlavný komponent  Viagry je z arašidov. 
Páči sa Vám, že sa viete už lepšie rozhodnúť, čo je pre vás v strave vhodné? Možno vás zaujmú aj konkrétne recepty, ktoré nájdete tu…
Ako ešte viac ovplyvníte svoje zdravie a ako sa budete cítiť , si prečítate v mojej elektronickej knihe Ako sa postarať o zdravie rodiny.
Tatiana Banášová
Úspešne sa starám o zdravie svojej rodiny a rodín svojich klientov pomocou správnej životosprávy a východnej medicíny. Sprevádzam ich na ceste za zdravím, aby si mohli užívať spoločné chvíle v kruhu svojich najbližších v radosti a bez starostí. Môj príbeh si môžete prečítať tu
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov.