Prečo ísť do TMY?

posledný deň ráno pred svitaním

Lebo sa zregenerujete na duši aj na tele. Je to spojenie ozdravného pobytu s terapiou Duše.

Prečo sa ľudia boja Tmy?

Lebo sa boja svojho vnútra, čo im ukáže, svojich pocitov. Ale čokoľvek sa v Tme uvoľní, už to nebude také zlé ako to bolo v skutočnosti, keď sa to naozaj stalo. A nespracované pocity, neukončené záležitosti treba uvoľniť, lebo inak spôsobujú blokády v tela, následne bolesti a neskôr choroby.

Prečo nazývam pobyt v Tme tou najlepšou dovolenkou?

Ja očakávam od dovolenky oddych – ten sa mi v Tme určite podarí, lebo zvýšená tvorba melatonínu zaručí výdatný, dlhý spánok. Taktiež mám čas na cvičenie, striedam Ashtangu s kondičným tréningom, posilňovačkami a masážou celého tela (fascií) na dutom valci s výstupkami. Plus tvárová gymnastika na spevnenie svalov na tvári.

A zároveň osobnostný rozvoj – už pri prvom pobyte v tme som zistila, že všetky odpovede mám v sebe, vo svojom vnútri, nepotrebujem už čítať knihy, aby som spoznala samú seba, stačí mať iba čas na seba a Ticho. A to v Tme je.

Pri druhom pobyte som prišla na to, že nič NEMUSÍM a tiež som si vyživila svoje vnútorné DIEŤA.

A pri treťom som si precítila svoju ženskú cykličnosť, a tiež zistila, že už ju tak nepotrebujem ako predtým, lebo už nepotrebujem unikať z domova, už som tam našla bezpečný prístav vďaka zlepšeniu vzťahu. O tom viac v tomto článku tu…

Kto to potrebuje?

  • Mamičky viacerých detí – 24-hodinová pohotovosť niekoľko rokov v kuse vyčerpáva. V Tme sa najskôr dospia, potom si zrovnajú priority.
  • Manažéri – každodenný stres vyčerpáva a berie spánok. Je možné, že si premyslia projekty na celý rok a potom sa budú nudiť. Ale práve tá akože Nuda nás privádza k našej Duši, a to presne potrebujeme v dnešnej uponáhľanej dobe.
  • Ľudia s poruchami spánku – zvýšená tvorba melatonínu napraví spánkový režim. Poruchy spánku vznikajú kvôli zahltenej mysli, svetelnému smogu, ktorý nás udržiava v stálej pozornosti a napätí. Pobyt v Tme je také sformátovanie nášho počítača (mozgu) alebo Mysľomisa profesora Dumbledora z Harryho Pottera. Nepotrebné myšlienky sa vymažú.

Ako prebiehal môj prvý pobyt v Tme, si môžete prečítať tu…

Tatiana Banášová
Úspešne sa starám o zdravie svojej rodiny a rodín svojich klientov pomocou správnej životosprávy a východnej medicíny. Sprevádzam ich na ceste za zdravím, aby si mohli užívať spoločné chvíle v kruhu svojich najbližších v radosti a bez starostí. Môj príbeh si môžete prečítať tu
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov.