Vypadávajú vám vlasy?

V poslednej dobe sa na mňa obracajú zákazníčky s problémom vypadávania vlasov.

Tento problém je najlepšie riešiť komplexne, tzn. pozrieť sa na životosprávu, hladinu hormónov, zharmonizovať telo, dodať energiu. Môžete sa objednať na tatiana@banasova.sk.

Ale ako prvá pomoc je vždy odkyslenie, teraz aj zacielené priamo na pokožku hlavy a na vlasy. Vedeli ste, že na pokožke hlavy máme najväčšie póry, takže sa nám tadiaľ najviac vstrebáva do tela to dobré aj to zlé, čo tam dávame?

Zrekapitulujte si všetko, čo ste si za posledný mesiac aplikovali na vlasy a pokožku hlavy a už to môže byť odpoveď na to, prečo vás trápi vypadávanie vlasov.

Najnovší výrobok Skalpuro od P.Jentschura nás veľmi milo prekvapil – vlasy sú skutočne zdravšie, držia dobre tvar, ja ho plánujem aj ako darček pre svojich blízkych, lebo im chcem dopriať to najlepšie 🙂

Podrobný popis tu…

A čo vy plánujete darovať pod stromček?

Tatiana Banášová
Úspešne sa starám o zdravie svojej rodiny a rodín svojich klientov pomocou správnej životosprávy a východnej medicíny. Sprevádzam ich na ceste za zdravím, aby si mohli užívať spoločné chvíle v kruhu svojich najbližších v radosti a bez starostí. Môj príbeh si môžete prečítať tu
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov.

  • Kategórie
  • Stiahnite si e-knihu 5 pilierov zdravia

    Ak chcete spoznať základné pravidlá, bez ktorých sa pri upevňovaní zdravia nezaobídete, stiahnite si elektronickú knihu

    5 pilierov zdravia zdarma a pomocou 5 dobrozvykov si upevnite zdravie.

     

  • Najnovšie články